Stare bmw serii 5

Pięć tanich aut najlepszych pod tuning

Tuning mechaniczny to fascynujący proces, który pozwala zwiększyć moc i wydajność samochodów. Oto pięć popularnych modeli, które możesz wybrać pod tuning:

Oto pięć tanich aut najlepszych pod tuning

 

1.Honda Civic: Ten model jest idealny dla początkujących tuningu. Wybierz dwudrzwiowy sedan lub coupe z silnikiem 1.6 VTEC, który ma 125 KM. Silniki w tych autach mają ogromny potencjał, a ich tuning jest stosunkowo prosty. Możesz zwiększyć moc silnika i poprawić system zmiennych faz rozrządów VTEC. Dodatkowo, dostępność części zamiennych ułatwiają tunowanie tego auta. Cena tuningu zależy od wybranych modyfikacji, ale jest to stosunkowo niedrogi model1.

2. BMW E30 lub E60: Modele BMW są popularne wśród entuzjastów tuningu. Wybierz starszy model, tak jak E30 lub E60. Ich części tuningowe są łatwo dostępne, a modyfikacje karoserii nie stanowią problemu. To świetny wybór dla osób, które chcą zwiększyć moc swojego BMW.

3.Volkswagen Golf III: Golf III to jedna z najczęściej tuningowanych marek samochodów. Oferuje wiele możliwości przeróbek. Pamiętaj jednak, aby unikać przesadnego tuningowania. Może to bowiem  doprowadzić do groteskowych modyfikacji.

4.Audi A3: Tuning Audi A3 może obejmować modernizację zderzaków, zawieszenia i pakietów podnoszących moc tych pojazdów nawet do około 500 KM. Standardowo ten samochód rozpędza się od 0 do 100 km/h w 4,6 s. i osiąga maksymalną prędkość do 250 km/h.

5.Skoda Fabia lub Octavia: Moc silnika w Skodach można podnieść nawet do 175 KM (w przypadku Fabii) i do 245 KM (w Octavii). Silniki tych aut świetnie nadają się pdo modyfikacje. Pamiętaj, aby nie przesadzać z modyfikacjami. Tuning musisz dopasować do możliwości danego pojazdu.