Samochody Cadillac jako baza pod tuning wizualny i mechaniczny

Samochody Cadillac jako baza pod tuning wizualny i mechaniczny

Samochody Cadillac jako baza pod tuning wizualny i mechaniczny

Historia Cadillaca sięga już do 1902 roku. Na przełomie ponad 120-letniej działalności tego producenta na rynek wprowadzono wiele modeli aut osobowych, SUV-ów, a także aut sportowych, które są cieszą się uznaniem wśród najznakomitszych kolekcjonerów na całym świecie. Czy w takim razie Cadillac jest dobrą bazą pod tuning wizualny i mechaniczny? Oczywiście, że tak, chociażby przez wgląd na wydajne, dynamiczne i pancerne silniki BIG Block.

Klasyczny Cadillac po tuningu to prawdopodobnie marzenie każdego kolekcjonera. Kilkudziesięcioletnie auta tego koncernu wyróżniały się niezawodnymi, choć paliwożernymi jednostkami silnika.

Duża pojemność dawała ogromne możliwości tuningu, dzięki czemu w wyniku prac mechanicznych realna moc silnika jest większa nawet o sporo ponad 100 koni mechanicznych w porównaniu do modelu seryjnego.

Warto też mieć tuningowanego Cadillaca w nieco młodszej odsłonie. W tym przypadku świetnie sprawdza się chip tuning, w ramach którego zwiększysz moc wolnossącego silnika nawet o kilkadziesiąt koni mechanicznych.

Auta marki Cadillac – Przeglądaj nasze oferty

Zarówno nowe, jak i starsze auta Cadillac są świetną opcją pod kompletny tuning. Jeśli szukasz takich pojazdów, znajdziesz je w naszej ofercie. Mamy zmodyfikowane samochody o dużej mocy, momencie obrotowym wzbogacone o pełny pakiet tuningu wizualnego. Przejrzyj dostępne modele i wybierz tuningowanego Cadillaca dla siebie.

Samochody Cadillac jako baza pod tuning wizualny i mechaniczny. Zapoznaj się z pozostałymi publikacjami