Profesjonalnie tuningowany Aston Martin

Profesjonalnie tuningowany Aston Martin – dlaczego warto go mieć ?

Profesjonalnie tuningowany Aston Martin – dlaczego warto go mieć ?

Brytyjska marka supersamochodów to arystokratyczne pojazdy, których początki sięgają aż 1913 roku. Na przestrzeni lat koncern zbudował wiele ciekawych modeli samochodów np. Valkyrie, który jest napędzany 12-cylindrową jednostką o mocy bagatela 1013 koni mechanicznych! Już seryjna wersja tego pojazdu robi wrażenie. Jeśli planujesz tuning lub dopiero chcesz nabyć Astona Martina na potrzeby własnego projektu – jesteś w dobrym miejscu!

Profesjonalnie stuningowany Aston Martin – dlaczego warto go mieć?

Przeróbki tunerskie da się zrealizować praktycznie w każdym samochodzie– nawet w brytyjskim Astonie Martinie. Chciałbyś poczuć się niczym agent 007 w swoim Astonie DB5 czy może celujesz w nowsze dokonania motoryzacji? W samochodach tego producenta tuning obejmuje przede wszystkim:

  • przeróbki układu wydechowego,
  • wymianę przedniego spojlera,
  • nowe dokładki zderzaków,
  • tuningowe elementy na progach, masce i lusterkach.

W sportowych samochodach tej marki tuning obejmuje zarówno kwestie wizualne, jak i mechaniczne. Możesz zdecydować się na podniesienie mocy i momentu obrotowego silnika. Koncern wybiera mocarne jednostki, które są podatne na przeróbki podnoszące ich moc nawet do kilkuset koni mechanicznych.

Tuningowane samochody Aston Martin – luksus i doskonałe osiągi w jednym!

Auta koncernu Aston Martin są produkowane z myślą o kierowcach doceniających brytyjski kunszt stylistyczny, niesamowite osiągi oraz prawie nieograniczone możliwości tuningu – zarówno wizualnego, jak i mechanicznego.

Profesjonalnie tuningowany Aston Martin – dlaczego warto go mieć ?
Sprawdź naszą ofertę i wybierz Astona po tuningu dla siebie.